Logo
uživ. jméno:
heslo:
Kategorie zboží

O společnosti

Společnost BIOM s.r.o. působí jako

dodavatel potřeb pro zahrádkáře a hobby potřeb na českém trhu od roku 1992. Během této doby si vybudovala nepřehlédnutelné obchodní jméno, a to hlavně díky kvalitě poskytovaných služeb a neustále se rozšiřujícího sortimentu. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby v oboru zahrádkářských potřeb, pravidelný servis, ale především včasné dodávky zboží po celém teritoriu působení společnosti. O zákazníky se stará kvalifikovaný tým obchodních zástupců s mnohaletou praxí. Objednávky přijímáme prostřednictvím obchodních zástupců, telefonicky, faxem, e-mailem ale také prostřednictvím e-shopu . V roce 2006 jsme koupili objekt bývalé textilní továrny, který průběžně opravujeme a přizpůsobujeme k našim potřebám.

V současné době disponujeme skladovou plochou cca 2 500 m2, která zatím plně postačuje našemu sortimentu a vysoké kvalitě poskytovaných služeb. Spolupracujeme s většinou významných dodavatelů zahrádkářských potřeb v České republice, dovážíme zboží z Polska, Slovenska, Dánska, Holandska, Německa, Itálie, ale i z dálného východu, jako je např. Indie, Thajsko nebo Čína.

Cílem společnosti BIOM s.r.o.  je poskytování rychlých, kvalitních a komplexních služeb v oboru DŮM A ZAHRADA.

 
Navštivte náš e-shop s potřebami pro zahradu Plantae.cz – zahradnické potřeby. Nabízíme vše od ochrany rostlin, péče o trávník a záhony, přes vše pro orchideje, až po zahradnické potřeby pro balkóny a terasy.