Logo
uživ. jméno:
heslo:
Kategorie zboží

Obchodní podmínky

Veškeré objednávky jsou přijímány jako závazné.

NÁKUPNÍ CENY A SLEVY

Veškerého zboží je označeno základní cenou bez DPH . Slevy jsou poskytnuty až po telefonické, e-mailové nebo ústní dohodě s obchodním oddělením dodavatele.Dodavatel si vyhrazuje právo na změnu ceny.

TERMÍNY DODÁNÍ

Přijaté objednávky vyřizujeme obvykle během 7 pracovních dnů pokud není se zákazníkem dohodnut telefonicky, e-mailem nebo osobně jiný termín dodání.

DODACÍ PODMÍNKY

Objednané zboží rozvážíme vlastní dopravou nebo zasíláme přepravní službou (Radialka) na dobírku, k níž je připočten expediční poplatek. K ceně objednávky bude připočtena cena za dopravu dle platného ceníku společností GEIS. Např. balík do 50kg za 110kč +dobírka 30 kč a balné 30kč . Cena nad 50kg bude zdělena telefonicky před odesláním.Dobírka 30kč nebude účtována při platbě předem. Cena za  zboží na paletě bude řešeno individuálně.Pokud nemůžeme doručit všechno objednané zboží v jedné zásilce, expediční poplateka a balné za další zásilky hradí dodavatel. V zájmu plnění Vaší objednávky nahrazujeme v některých případech vyprodané produkty srovnatelným výrobkem.Záruční listy nevyplňujeme, jako záruční list k veškerému zboží slouží námi vystavená faktura.

NÁKUP BEZ RIZIKA - ZÁRUKA KVALITY

S námi je Váš nákup bezpečný. Při platbě na dobírku platíte zboží až při převzetí.  V případě, že jste se rozhodli zboží vrátit a požadujete zpět peníze, doplňte číslo svého účtu a kód banky na reklamační lístek  My Vám rychle a bezpečně převedeme peníze na Váš účet. Toto garantujeme v případě, že zboží zašlete zpět nepoužité, v nepoškozeném obalu.
Na všechny výrobky poskytujeme záruku dle platných ustanovení Obchodního zákoníku. Riziko poškození nebo ztráty Vaší zásilky během přepravy nese v plném rozsahu naše zásilková služba. Výrobky zůstávají až do řádného zaplacení ve vlastnictví dodavatele.

REKLAMACE

Veškeré reklamace se řeší ústně, telefonicky, e-mailem nebo osobně s obchodním oddělením dodavatele až poté je dohodnut způsob vrácení zboží.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Forma hrazení faktury je hotově pokud není dohodnuto s obchodním oddělením dodavatele jiná forma úhrady.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provedením objednávky vyjadřujete souhlas se zpracováním svých uvedených osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti BIOM s.r.o Regnerova 493, 542 32 Úpice (dále jen "správce"), na dobu neurčitou. Zároveň vyjadřujete souhlas s tím, aby uvedené údaje byly zpracovávány i prostřednictvím třetích osob pověřených správcem, eventuálně předány jiným správcům dle zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších novel. Poskytnutím osobních údajů je dobrovolné. Máte právo kdykoliv svůj souhlas písemně odvolat, právo na přístup k údajům, které se Vás týkají, právo na informaci o jejich případném zpracovateli a zdroji a další práva dle citovaného zákona, zejména právo požadovat opravu, doplnění, zablokování nebo zlikvidování osobních údajů. Pokud nechcete, aby Vaše osobní data byla registrována v naší databázi, zašlete nám písemně sdělení

 
Navštivte náš e-shop s potřebami pro zahradu Plantae.cz – zahradnické potřeby. Nabízíme vše od ochrany rostlin, péče o trávník a záhony, přes vše pro orchideje, až po zahradnické potřeby pro balkóny a terasy.